Збільшіть Активність у Телеграм: Чекер номерів для Швидкого Зростання вашого Бізнесу
Меню

Чекер номерів у телеграм

Перевірка наданої Вами бази номерів телефонів на присутність у телеграм

 1. Для кого
 2. Як це працює
 3. Обсяги та швидкість 
 4. Вартість
 5. Оплата
 6. Висновок

Для кого

 

Послуга для власників бізнесу, телеграм каналів і групових чатів (також можуть називатися як чати або групи), хто хоче збільшити кількість підписників, переглядів, актив, залучення, статистику, прибуток, якість, охоплення та впізнаваність свого каналу, чату або бізнесу загалом! 

 

Як це працює

 

Перевірка наданої Вами бази номерів телефонів на присутність у телеграмах з метою подальшого використання бази номерів, які є користувачами телеграм, наприклад, для розсилки ним повідомлень у телеграм або інвайтингу в телеграм чати. 

 

Обсяги та швидкість 

 

Це дуже індивідуально і залежить від великої кількості факторів, в більшості випадків мова йтиме про сотні тисяч номерів на добу. При цьому їх кількість залежить тільки від Ваших бюджетів і потреб. 

 

Вартість

 

Вартість послуги залежить від великої кількості факторів, в першу чергу від алгоритмів самого телеграм, від швидкості перевірки і кількості номерів, які необхідно перевірити. Всі детальні інструкції та консультації надасть Вам особистий менеджер під час виконання замовлення. У сухому залишку для простоти підрахунку для Вас вартість чекінгу одного номера в телеграм дорівнюватиме +-1 грн. 

 

Оплата

 

Послуга оплачується за 100% передоплатою. Для Вашої зручності оплату можна виконати будь-яким зручним способом, оплата за реквізитами, виставлення рахунку фактури, оплата на картку тощо. 

 

Висновок

 

В результаті чекінгу номерів у телеграм Ви отримаєте базу номерів, які є користувачами телеграм, наприклад, для розсилки їм повідомлень у телеграм або інвайтингу в телеграм чати. Обсяги та швидкість виконання чекінгу залежать тільки від Ваших потреб та бюджету, а вартість чекінгу одного номера в телеграм дорівнюватиме +-1 грн. Для Вашої зручності оплату можна виконати будь-яким зручним способом.

Ваш надійний партнер у досягненні успіху та органічному розвитку телеграм каналу

Безкоштовна консультація

підвищення конверсії

цільова аудиторія

зміцнення спільноти

Чекер Номерів у Телеграм: Збільшуйте Аудиторію та Активність

В умовах інтенсивної конкуренції в Телеграмі, важливо використовувати інноваційні підходи. Наш чекер номерів — це ефективне рішення для власників бізнесу та телеграм-каналів, які прагнуть розширити свою аудиторію та підвищити активність.

Для кого?

 • Власники бізнесу
 • Адміністратори Телеграм-каналів
 • Адміністратори  Групових чатів

Як це працює?

Швидка Перевірка:

 • Фахівці перевіряють базу номерів на наявність облікових записів у Телеграмі, ідентифікуючи потенційних підписників.

Ефективне Розсилання:

 • Отримані дані можуть бути використані для цільових розсилок та інвайтингу в чати, підвищуючи залучення аудиторії telegram.

Індивідуалізований Підхід:

 • Алгоритми роботи чекера регулюються під ваші потреби, забезпечуючи максимальну ефективність.

Об'єми та Швидкість:

 • Індивідуальний підхід до обсягів роботи та швидкості перевірки, визначається вашими потребами та бюджетом.

Вартість та Оплата:

 • Вартість чекінгу номера у Телеграм – приблизно 1 грн. Деталі уточнить ваш власний менеджер.
 • Послуга оплачується за 100% передоплатою.

Висновок:

Отримайте базу активних номерів у Телеграмі для ефективних розсилок та інвайтингу. Швидкість та обсяги роботи регулюються вашим бюджетом та потребами. Довірте просування свого бізнесу професіоналам та побачте зростання активності та впізнаваності в Телеграм!