Збільшіть Активність у Телеграм: Ефективний Парсинг Чатів та Каналів для Бізнесу
Меню

Парсинг телеграм

Найпростіший, рекомендований та діючий спосіб роздобути аудиторію telegram

 1. Для кого 
 2. Як це працює
 3. Обсяги та швидкість
 4. Вартість
 5. Гарантії 
 6. Вимоги 
 7. Особливості 
 8. Оплата 
 9. Висновок

Для кого 

 

Послуга для власників бізнесу, телеграм каналів і групових чатів (також можуть називатися як чати або групи), хто хоче збільшити кількість підписників, переглядів, актив, залучення, статистику, прибуток, якість, охоплення та впізнаваність свого каналу, чату або бізнесу загалом! 

 

Як це працює

 

Найпростіший, рекомендований і діючий спосіб отримати аудиторію telegram — парсинг чату або каналу в телеграм. Простими словами — потрібно знайти в телеграмах чати або канали, аудиторія яких може тематично підійти Вам. Наприклад, чати та канали на аналогічну або схожу тематику з Вашим. Потім звідти збираються підписники (цей процес називається парсинг telegram), після чого отримана база користувачів телеграм може бути використана для різних цілей, наприклад, інвайтинг (запрошення) у Ваш чат або розсилання повідомлень. 

 

Обсяги та швидкість

 

Це дуже індивідуально і залежить від великої кількості факторів, в більшості випадків мова йтиме про сотні тисяч користувачів на добу. При цьому їх кількість залежить тільки від Ваших бюджетів і потреб. 

 

Вартість

 

Вартість послуги залежить від великої кількості факторів, насамперед від алгоритмів самого телеграм, тематики та налаштувань джерел, які будуть парситися, від швидкості збору аудиторії. Варто зазначити, що процес парсингу телеграм дуже складний і існує низка обмежень і підводних каменів, таким чином далеко не завжди можна зібрати аудиторію з певних джерел або ж можна зібрати не всю аудиторію. Це дуже тонкий індивідуальний процес. Всі детальні інструкції та консультації надасть Вам особистий менеджер під час виконання замовлення. У сухому залишку для простоти підрахунку для Вас вартість зібраної аудиторії дорівнюватиме +-0,5 грн за користувача.

 

Гарантії 

 

Ми даємо 100% гарантію, що збираємо лише живих людей. Перевірити це Ви можете будь-яким доступним способом, наприклад, переглядати акаунти підписників, можете писати або навіть дзвонити їм. 100% аудиторії будуть живими людьми, за винятком випадку, якщо серед підписників яких ми спарсили з обраних Вами джерел були роботи. Але навіть у такому разі ми обов'язково будемо їх фільтрувати. 

 

Вимоги 

 

Для роботи нам знадобиться лише список джерел, які Ви хочете спарсити, як посилання.

 

Особливості 

 

Отриману базу користувачів Ви можете фільтрувати за великою кількістю змінних, наприклад дата останнього входу в мережу, підлогу, ім'я, аватар, біологічний профіль (опис), користувач нейм, номер телефону і т.д. 

 

Оплата 

 

Послуга оплачується за 100% передоплатою. Для Вашої зручності оплату можна виконати будь-яким зручним способом, оплата за реквізитами, виставлення рахунку фактури, оплата на картку тощо. 

 

Висновок

 

В результаті парсингу аудиторії в телеграм чатах і каналах Ви отримаєте базу користувачів, яку Ви зможете використовувати для різних цілей, наприклад, інвайтинг (запрошення) у Ваш чат або розсилання повідомлень з метою реклами будь-яких послуг, Вашого бізнесу тощо. Важливо пам'ятати про існування певних обмежень, далеко не з усіх джерел можна зібрати 100% аудиторії. Ми можемо зібрати абсолютно будь-які обсяги зі швидкістю сотні тисяч користувачів на добу та вартість зібраної аудиторії дорівнюватиме +-0,5 грн за користувача. Для Вашої зручності оплату можна виконати будь-яким зручним способом. Під час парсингу ми будемо фільтрувати ботів, щоб Ви отримали тільки базу живих користувачів телеграм, яку Ви зможете відфільтрувати за великою кількістю змінних. Всі детальні інструкції та консультації Вам надаватиме особистий менеджер протягом виконання замовлення.

Ваш надійний партнер у досягненні успіху та органічному розвитку телеграм каналу

Безкоштовна консультація

підвищення конверсії

цільова аудиторія

зміцнення спільноти

Збільшуйте кількість підписників і Просувайтесь у телеграм з Нашим Сервісом Парсингу Телеграм-Чатів та Каналів

У світі Телеграма, де активність та впізнаваність грають ключову роль, наш сервіс парсингу чатів та каналів стане вашим надійним інструментом для збільшення передплатників та ефективного просування.

Для Кого?

 • Власники бізнесу
 • Адміністратори Телеграм-каналів
 • Адміністратори  Групових чатів телеграм

Як Це Працює?

Ефективний Підхід:

 • Найпростіший і рекомендований спосіб для розвитку вашого Телеграм-каналу або чату. Ми парсимо telegram чати та канали, знаходячи аудиторію, яка підходить вашій тематиці.

Збір Передплатників:

 • Шляхом парсингу, ми збираємо активних користувачів телеграм зі схожих чатів, які готові взаємодіяти з вашим контентом.

Підвищення Активності:

 • Отримана база може використовуватися для інвайтингу у ваш телеграм чат, підвищуючи активність та залучення аудиторії.

Об'єми та Швидкість:

 • Індивідуальний підхід до обсягів та швидкості парсингу, враховуючи ваші потреби та бюджет.

Вартість та Оплата:

 • Вартість залежить від алгоритмів Телеграму, тематики джерел, швидкості збору. Деталі уточнюйте у особистого менеджера.
 • Зібрана аудиторія телеграм оцінюється приблизно +-0,5 грн за користувача.

Гарантії:

 • Ми гарантуємо 100% живих користувачів телеграм у базі. Перевірте їх, спілкуйтеся, телефонуйте. Вся аудиторія – справжні люди.

Вимоги:

 • Нам потрібен лише список джерел у вигляді посилань для початку парсингу.

Особливості:

 • База користувачів telegram фільтрується за різними параметрами — дата останнього входу, підлога, ім'я, аватар, біо профілю та багато іншого.

Оплата:

 • Послуга оплачується 100% передоплатою. Ми надаємо зручні способи оплати.

Висновок:

Отримайте базу живих користувачів Телеграма для ефективної розсилки та інвайтингу. Наш сервіс гарантує високу активність та впізнаваність вашого каналу. Розвивайтеся з професіоналами та досягайте нових висот у Телеграмі!