Купити Телеграм канал (продаж ТГ каналів) - TGPro.in.ua
Меню

Продаж телеграм чатів та каналів

Продаж трастових чатів та каналів з великими відлежками

 1. Вартість
 2. Оплата 

Якщо ви перейшли до цього розділу, то 100% володієте базовими термінами, тому ми не описуватимемо цей розділ «простими словами». Якщо Вам не зрозуміло, про що мова йде, то Вам 100% не потрібні ці послуги. 

 

Продаж трастових чатів та каналів з особистого фарма та великими відлежками. Винятково самореги, зареєстровані на трастові пристрої сімейства Iphone 12Pro Max та вище. 

 

ГЕО — різне, на вибір; 

 

Відлеження від 3 місяців до 5 років.

 

Вартість

 

Вартість та терміни визначаються індивідуально залежно від конкретного чату або каналу. Мінімальна вартість = 10 $. Для більш детальних прорахунків та консультацій – будь ласка, зверніться до менеджерів. 

 

Оплата 

 

Послуга оплачується за 100% передоплатою. Для Вашої зручності оплату можна виконати будь-яким зручним способом, оплата за реквізитами, виставлення рахунку фактури, оплата на картку тощо.

Ваш надійний партнер у досягненні успіху та органічному розвитку телеграм каналу

Безкоштовна консультація

підвищення конверсії

цільова аудиторія

зміцнення спільноти

Купити Телеграм канал, чат вигідно

У цифровому світі, де Telegram стає все більшою цінністю для користувачів. Він стає інструментом для ведення бізнесу, просування товарів та послуг, а також для спілкування та обміну інформацією. Багато хто шукає можливість швидко та продуктивно розпочати роботу на цьому перспективному майданчику. Якщо у вас з'явилося бажання купити Телеграм канал або замовити готовий ТГ-чат, сервіс «TgPro» пропонує хороше рішення для вас.

Продаж ТГ каналів будь-якої тематики

На сайті ви знайдете широкий асортимент готових ТГ-каналів на різні тематики, з різною аудиторією та вартістю. Ми працюємо з власною базою, щоб забезпечити безпеку та надійність нашим клієнтам.

Продаж ТГ каналів – це раціональний варіант для тих, хто хоче заощадити час та ресурси на створення та розкрутку TG-каналу з нуля. Ви отримуєте готовий продукт, який можна далі розвивати та монетизувати.

Кожен ТГ-канал, чат пройшов щонайменше 3 місяці «відлежки». Під час реєстрації використовуються преміальні мобільні пристрої, що відкриває ще більші можливості для розкручування.

Причини купити ТГ канал «TgPro»

Плюси купівлі TG-каналу на нашому сервісі:

 • Широкий вибір. У нас ви знайдете ТГ-канали для подальшого розвитку в різних тематиках – від бізнесу та маркетингу до розваг та lifestyle. У нас можна купити ТГ канал, що ідеально відповідає вашим цілям та інтересам.
 • Прозорість інформації. Для кожного TG-каналу ми надаємо детальну інформацію про кожен чат. Ви точно знаєте, що купуєте.
 • Безпека угоди. Ми гарантуємо безпеку та конфіденційність при покупці. Усі транзакції проходять через надійні платіжні системи, а передача TG-каналу здійснюється за захищеними протоколами.
 • Доступна вартість. Придбати Телеграм канал на сайті ви можете дешево. Ми намагаємось пропонувати ТГ-канали за ринковою вартістю, щоб це було вигідною інвестицією для наших клієнтів.
 • Професійна підтримка. Наші фахівці готові проконсультувати вас і допомогти підібрати відповідний ТГ-канал або відповісти на будь-які питання, пов'язані з покупкою та подальшою роботою з TG-каналом.

Продаж ТГ каналів – далеко не основна сфера діяльності сервісу TgPro. Ми займаємося адмініструванням, просуванням, навчанням, розробкою чат-ботів, парсерів, клонерів та іншого корисного програмного забезпечення.

Як придбати ТГ канал?

Якщо Ви бажаєте замовити ТГ-канал на нашому сервісі, процес дуже простий. Потрібно тільки залишити заявку через наш бот у месенджері. Для переходу в нього достатньо натиснути кнопку «Зв'язатися». Менеджери врахують побажання та запропонують найкращі варіанти.

Продаж ТГ каналів здійснюється за передоплатою. Мінімальна покупка у випадку із трастовими TG-каналами становить 10 доларів. Купити ТГ канал можна з різним ГЕО:

 • Україна;
 • Німеччина;
 • Франція;
 • Італія;
 • Польща;
 • Словаччина;
 • Туреччина та ін.

Після оплати ми оперативно передамо всі необхідні дані для доступу до TG-каналу. Сервіс приймає банківські картки. Також можливе виставлення рахунку-фактури, оплата за реквізитами. В одні руки можна придбати майже будь-яку кількість чатів, ТГ-каналів. За оптових покупок можливі знижки. Інформацію уточнюйте у менеджера.

Не проґавте шанс швидко та вигідно розпочати свою діяльність у Телеграм з готовим ТГ-каналом!

Зверніться до нас, і наші фахівці допоможуть підібрати хороший варіант, який на 100% відповідає вашим вимогам та бюджету. Продаж ТГ каналів – це простий та ефективний спосіб розширити свою присутність у цьому популярному месенджері.

Інші популярні послуги: Телеграм накрутка, парсер Telegram, масове розсилання Telegram, просування Телеграм каналу, ведення Телеграм каналу, курси з просування Телеграм, клонер каналів Telegram, розробка Телеграм ботів.